MUZYKALNA SZKOŁA w Ogólnopolskim Konkursie

Certyfikat Studium Prawa Europejskiego dla SP w Dąbrówce
Szkoła Podstawowa im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce od dziś może pochwalić się tytułem Muzykalna Szkoła, który zdobyła w Ogólnopolskim Konkursie zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego.

Certyfikat jest potwierdzeniem całorocznej pracy nauczyciela muzyki i uczniów Szkoły Podstawowej, którzy uczestniczyli w projektach, konkursach i wydarzeniach artystycznych organizowanych w ramach ogólnopolskiego konkursu.

Kursy dla nauczycieli, konkurs rozpoznawania utworów F.Chopina ,koncert kolęd , koncert młodych instrumentalistów, konkurs karaoke , spotkanie autorskie z bluesmanem zespołu "Yellow snow" oraz cykl koncertów muzycznych z Filharmonii Pomysłów i Pro-symfoniki - to wydarzenia, które wpisały się w harmonogram imprez szkolnych w bieżącym roku szkolnym i dostarczyły wszystkim uczestnikom projektu wielu wrażeń, a także pobudziły zdolności muzyczne dzieci i młodzieży. Była to znakomita okazja do rozwoju talentów młodych ludzi i promocji naszej placówki w środowisku lokalnym. Wszyscy śpiewająco wywiązali się z zadań konkursowych, a ocena całego przedsięwzięcia otrzymała najwyższą notę i zasługuje na pochwały.