Mistrzynie z Dąbrówki

Po raz kolejny szkolna reprezentacja dziewcząt w koszykówce stanęła na najwyższym stopniu podium w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Wywalczyła w ten sposób awans do półfinału powiatu, który zostanie zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego w naszej szkole 2.03.2017 r. W turnieju wzięło udział pięć drużyn reprezentujących szkoły z Więckowic, Konarzewa, Dopiewa, Skórzewa oraz Dąbrówki. Nasze młode koszykarki nie zostawiły szans swoim rywalkom z boiska, wygrywając wszystkie mecze ze znaczną przewagą punktową i w dobrym stylu. Emocji jak zwykle nie brakowało, a doświadczenia zebrane podczas turnieju z pewnością zaowocują w kolejnych etapach rozgrywek. Wszystkich naszym koszykarkom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w półfinale powiatu.

Reprezentacja szkoły w koszykówce dziewcząt:
12. Małgosia Młyńczyk
13. Wiktoria Kowalska