Mistrzowie Sportu - spotkanie z Iloną Mądrą.

Mistrzowie Sportu - spotkanie z Iloną Mądrą.

W piątek w naszej szkole gościła pani Ilona Mądra, jedna z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek i trenerek w historii poznańskiej i polskiej koszykówki.
Koszykarka Olimpii Poznań, mistrzyni Polski, reprezentantka kraju, mistrzyni Europy i uczestniczka Igrzysk Olimpijskich. Obecnie prowadzi zajęcia dla najmłodszych adeptów tej dyscypliny, współpracuje z grającymi wyczynowo koszykarkami, doradza im, służy pomocą w rozwoju sportowej kariery.
Oddawała koszykówce wszystkie swoje siły. Była nadzwyczaj pracowita, nie bała się najtrudniejszych treningów. Zdobywała liczne medale Mistrzostw Polski, dochodziła do finałów europejskich pucharów a z reprezentacją Polski zdobywała złoto Mistrzostw Europy i grała na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney.
Podczas spotkania opowiadała o swojej bogatej karierze, przygodzie jaką przeżyła dzięki grze w koszykówkę. Zwiedziła prawie całą Europę i wiele zakątków całego świata. Nasi najmłodsi uczniowie mogli obejrzeć liczne medale i pamiątki, które przyniosła pani Ilona, a także podziwiać ją w akcji razem z koszykarzami z Korony Zakrzewo - uczniami naszej szkoły - Gosią, Wiktorią, Igorem i Kajtkiem. Spotkanie było okazją do promocji aktywności fizycznej i koszykówki. Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu a pani Ilonie zdrowia i wielu trenerskich sukcesów, a zwłaszcza radości i satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą.

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.