Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej

Młode siatkarki ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce po emocjonującej walce na boisku, pokonały swoje rywalki zdobywając pierwsze miejsce i możliwość reprezentowania gminy Dopiewo w finałach powiatu poznańskiego. Równie emocjonujące okazały się powiatowe rozgrywki w Rokietnicy, gdzie spotkało się 15 zespołów, rywalizujących równocześnie na czterech boiskach siatkarskich. Nasza reprezentacja po wyrównanej walce z drużyną ze Szkoły Podstawowej z Kamionek przegrała 2:1. W kolejnym spotkaniu grupowym ulegliśmy drużynie z Mosiny, która ostatecznie wygrała cały turniej i awansowała do rozgrywek wyższego szczebla. Zarówno udział drużyny w etapie gminnym, jak i powiatowym był dla nas możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.

Drużyna SP w Dąbrówce:
1. Małgosia Młyńczyk
2. Wiktoria Kowalska
3. Oliwia Szewczak
4. Martyna Głuszyńska
5. Antosia Gałecka
6. Nina Pomykalska
7. Zosia Glesmann
8. Inga Rolińska
9. Ania Paczkowska
10. Zuzia Fietz
11. Maja Kołodziejczak
Wszystkim zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kategoria: