Mistrz Szybkiego Mnożenia

W tym roku, po raz drugi, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu Mistrz Szybkiego Mnożenia. Konkurs polegał na tym, aby w ciągu 5 minut rozwiązać poprawnie jak najwięcej działań z tabliczki mnożenia. Uczniowie, przygotowując się do konkursu mogli ćwiczyć na specjalnie do tego uruchomionej platformie, tam też śledzili swoje wyniki, pobijali rekordy, zdobywali odznaki. Aż 12 uczniów z naszej szkoły osiągnęło bardzo wysokie wyniki zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach wiekowych.
A do najlepszych w Polsce należą:
TOBIASZ PINIARSKI, klasa 1D - MISTRZ POLSKI w kategorii klas pierwszych
BARTEK KWAŚNIEWSKI, klasa 1A - II WICEMISTRZ POLSKI w kategorii klas pierwszych
MAKSYMILIAN GEMBICKI, klasa 4C - II WICEMISTRZ POLSKI w kategorii klas czwartych
IGOR NICKE, KLASA 6C - II WICEMISTRZ POLSKI w kategorii klas szóstych.
Gratulujemy wysokiego wyniku wszystkim uczniom oraz serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie. Już dziś zachęcamy wszystkich uczniów do ćwiczenia tabliczki mnożenia. Może to Wy będziecie mistrzami w przyszłym roku?