Mikołajki na sportowo

W minioną środę 6 grudnia nauczyciele wychowania fizycznego po raz kolejny przygotowali dla najmłodszych uczniów naszej szkoły sportowy prezent. Klasy I-III wzięły udział w sportowych Mikołajkach. Na naszych uczniów czekały iście świąteczne konkurencje. Wśród nich: worek Mikołaja, śnieżką do celu, Mikołaj na hulajnodze, świąteczne porządki, skoki renifera, żywy prezent. Rywalizację poprzedziła taneczna rozgrzewka przygotowana przez uczennice klas siódmych. Po niej rozpoczęliśmy konkurencje, którym towarzyszyła dobra zabawa, a uśmiech nie znikał z twarzy naszych podopiecznych. Na zakończenie zabawy wręczyliśmy dyplomy i słodkie prezenty, które przekazał Mikołaj, który przyjechał do hali zaprzęgiem reniferów. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim za dobrą zabawę, a Radzie Rodziców za dofinansowanie słodkich upominków.

Tagi: