Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej 2022

W dniu 30 maja w naszej szkole odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej.
Powrót do przedcovidowej tradycji okazał się bardzo udany, wysłuchaliśmy 13 piosenek wykonanych na bardzo wysokim poziomie i jurorzy długo nie mogli zdecydować, kogo wyróżnić.
Pani Kasia Lisiewicz, wieloletnia organizatorka konkursów poezji i piosenki irlandzkiej, pani Olga Martynenko, anglistka i artystka z Ukrainy, pan Grzegorz Tomczak, poeta i autor wielu znanych piosenek oraz pan Mariusz Sałata po długich debatach ogłosili zwycięzców:
I miejsce - Leon Olek ze Szkoły Podstawowej w Lusowie
II miejsce - Zuzanna Karczewska z naszej szkoły
III miejsce ex aequo- Joanna Gumus i Dominika Maćkowska ze szkoły w Dąbrowie oraz Lena Norsesowicz z naszej szkoły
Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu bardzo gratulujemy, dziękujemy za występ i oczywiście zapraszamy serdecznie za rok.
Do zobaczenia!

Organizatorzy: