Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej - Wyniki

W piątek, 7 czerwca odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej, tym razem pod patronatem wójta gminy, Pana Adriana Napierały. W imieniu wójta, spnsorowane przez gminę nagrody wręczyła kierownik Referatu Oświaty, Pani Aleksandra Kuźniak.
W konkursie wzięło udział 12 szkół podstawowaych, a laureaci pojadą 14 czerwca do Teatru Nowego i wezmą udział w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Angielskiej i Monologu Filmowego. Życzymy udanych występów, bowiem nagrody są bardzo atrakcyjne. Do Teatru pojedzie zwyciężczyni naszego konkursu, Dominika Żeglarska ze szkoły w Przeźmierowie, Oliwia Ziókowska z Lusówka, która była druga, zdobywczyni trzeciego miejsca Julka Wojciechowska z naszej szkoły oraz cztery inne wyróżnione osoby.
Trzymamy kciuki za rozwój artystycznej kariery naszych laureatów i zapraszamy znowu za rok.
DRUGA ZWROTKA PIOSENKI ANGIELSKIEJ
Miło nam poinformować, że zwyciężczyni naszego Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej, Dominika Żeglarska ze Szkoły Podstawowej w Przeźmierowie, zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie wojewódzkim w kategorii szkół podstawowych i w nagrodę pojedzie na dwutygodniowy kurs językowy do Northwest Academy w Irlandii. Brawo!

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.