Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

18 maja odbyła się w naszej szkole piąta edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej w której, wyłonieni drogą eliminacji szkolnych, wystąpili najlepsi uczniowie z 7 szkół podstawowych.
Po burzliwej naradzie jury w składzie: Anna Gębka Suska, Honorowy Prezes IATEFL Polska, Przemek Mazurek, kompozytor, aranżer i autor tekstów oraz Mariusz Sałata, muzyk, wyłoniło najlepszych.
W kategorii klas 1-3 pierwsze miejsce zajęła Natasza Słowińska ze Szkoły Podstawowej w Lusówku, drugie Kaja Jakubczyk z naszej szkoły, a trzecie Igor Lis ze szkoły w Konarzewie.
W kategorii klas 4-7 pierwsze miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Nikola Trawczyńska, drugie Martyna Chudzińska i Małgosia Świderska ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce przy ul. Parkowej, a trzecie Marysia Purol również uczennica naszej szkoły.
Wszystkim artystom gratulujemy, życzymy postepów w rozwoju muzycznej kariery i zapraszmy do nas za rok.

Załącznik: