MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA FORMĘ PRZESTRZENNĄ (RZEŹBĘ) EDYCJA I „PRZYJACIELE SĄ JAK CICHE ANIOŁY, KTÓRE PODNOSZĄ NAS, KIEDY NASZE SKRZYDŁA ZAPOMINAJĄ JAK LATAĆ.”

Zapraszamy uczniów klas I-VII szkół podstawowych do wzięcia udziału w gminnym konkursie na formę przestrzenną (rzeźbę) przedstawiającą anioła. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej w formie przestrzennej. Tematyka prac powinna być związana z tytułem konkursu, głównym motywem przewodnim jest postać anioła.

Prace należy nadesłać lub dostarczyć osobiście w terminie do 6 grudnia 2019 r.Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 10 grudnia 2019. Po ogłoszeniu wyników nastąpi uroczyste rozdanie nagród w dniu 18 grudnia 2019 r. o godz. 10.15 w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

organizatorzy

J.Krok, A.Kierończyk