MATRIX

Uczniowie klasy 3D zwyciężyli w gminnym projekcie „Roztańczone Dopiewo VIII 2022 - Taneczne Igrzyska Szkół Gminy Dopiewo” organizowanym przez Klub taneczno-sportowy ACTIVUS, którego finał odbył się 16 grudnia w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dopiewie.

Podczas 6 spotkań z profesjonalnym instruktorem tańca, panią Iwoną Jackowską, uczniowie uczyli się układu tanecznego od podstaw do muzyki inspirowanej filmem MATRIX.

W finale projektu reprezentacje szkół Gminy Dopiewo rywalizowały ze sobą w duchu fair play w tanecznych pojedynkach, pokazując wysoki poziom zdobytych umiejętności.
Nie zabrakło również publiczności, która licznie w tym roku dopingowała swoje reprezentacje. Niezwykła radość, zaangażowanie oraz energia uczestników i instruktorów dała się odczuć w każdej chwili finału. Uczniowie z podekscytowaniem czekali na ogłoszenie wyników. Zapewne wszystkim towarzyszył pozytywny stres, nadzieja wygranej, ale przede wszystkim uczucie dobrej zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z występu Zwycięzców, przesłanego przez pana Mikołaja Piweckiego: https://youtu.be/c9K4munB3mM