Laureaci konkursu plastycznego WPN „Leśne obrazki”

Rok temu klasy 2a i 3e były na wycieczce w Muzeum Przyrodniczym Wielkopolskiego Parku Narodowego w Jeziorach. Nauka i zabawa w Leśnej Szkole zaowocowały powstaniem prac plastycznych, które wzięły udział w corocznym konkursie (prowadzonym przez WPN od 20 lat). Dwoje uczniów naszej szkoły – Weronika Olszewska z klasy 4e oraz Huber Kucak z klasy 3a zostali wyróżnieni przez komisję konkursową, która spośród ponad 700 prac uczniów szkół podstawowych odwiedzających muzeum w ubiegłym roku szkolnym, wyłoniła 42 prace zasługujące na szczególną uwagę. Wśród nich znalazły się prace naszych uczniów! Gratulujemy!
W ubiegłą sobotę, 17 listopada, Weronika i Hubert wzięli udział w uroczystym otwarciu wystawy pokonkursowej oraz wręczeniu nagród dla laureatów konkursu.