Konkurs zdalny "„Mój domowy warsztat pracy lekcyjnej”

Drodzy Uczniowie,

Konkurs zdalny "„Mój domowy warsztat pracy lekcyjnej” zostaje wydłużony do 24.04.2020 roku.

Wynika to z faktu, że pojawiły się problemy z wysyłaniem zdjęć na konta poczty elektronicznej szkoły, które zostały wcześniej podane.

Konta szkolne przyjmują wiadomości tylko i wyłącznie z końcówką adresu e-mail: @dabrowka.edu.pl.

Takie konta z pewnością posiadają wszyscy uczniowie. Zasada taka została wprowadzona ze względu na zachowanie bezpieczeństwa cyfrowego podczas zajęć zdalnych.

W mediach ogólnopolskich można usłyszeć o problemach technicznych w niektórych placówkach szkolnych, gdzie włamują się patostreamerzy udostępniając treści niedozwolone - sytuacje takie następują np. podczas lekcji on-line.

Zachowując zasadę tylko odbioru wiadomości elektronicznych od osób uprawnionych, a zatem posiadających konto poczty elektronicznej naszej szkoły, mamy zachowany poziom bezpieczeństwa względem Was.

Dlatego bardzo proszę o wysyłanie zdjęć ze szkolnego konta poczty elektronicznej z końcówką @dabrowka.edu.pl

Warto dodać, że prace fotograficzne dotychczas wysłane z kont szkolnych dochodzą sukcesywnie.

Zachęcamy jednak do wysyłania zdjęć jeśli jeszcze tego nie uczyniliście.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 29 kwietnia 2020 roku.

Pozdrawiam serdecznie.

Paweł Pożarycki