Konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji”

Świetlica szkolna pragnie zaprosić wszystkie dzieci z klas I –III do I edycji konkursu plastycznego pod hasłem: „Pocztówka z wakacji”. Dla tych, którzy pragną podzielić się swoimi wrażeniami z wakacji i chcą zaprojektować pocztówkę z przebytych podróży, zapraszamy do świetlicowego konkursu plastycznego. Prosimy o dostarczenie prac plastycznych o różnej technice i w dowolnym formacie do świetlicy szkolnej do 24 września 2021r. (praca z tyłu powinna zawierać imię i nazwisko ucznia, klasa/wiek, tytuł pracy).

Jeden uczestnik może wykonać tylko jedną prace plastyczną. Spośród wszystkich dostarczonych prac plastycznych wybierzemy najciekawsze. Ich autorzy otrzymają nagrody. Więcej informacji udzielą nauczyciele ze świetlicy szkolnej. ZAPRASZAMY!