Konkurs Piosenki Poetyckiej

Szanowni uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce, zapraszam was do udziału w pierwszym szkolnym „Konkursie Piosenki Poetyckiej”. Bywa, że w słowach zawarte jest ponadczasowe przesłanie a wraz z niosącą je muzyką mają w sobie nieprzemijające piękno i treść. Celem konkursu jest interpretacja przez uczniów dowolnych piosenek mających cechy poezji śpiewanej. Przykładem mogą tu być utwory takich polskich artystów jak Marek Grechuta, Jacek Kaczmarski, Grzegorz Turnau, Jacek Wójciki czy artystów zagranicznych jak Bob Dylan, Leonard Cohen, Włodzimierz Wysocki czy Bułat Okudżawa i wielu innych, których piosenkę właśnie Ty chcesz nam pokazać.

Jeśli śpiew jest dla Ciebie codziennością i zwykłą przyjemnością oraz chcesz sprawdzić swoje umiejętności, przy okazji oddając hołd wybitnym twórcom i autorom piosenek o charakterze poetyckim, nie zwlekaj i zgłoś się przez mobiDziennik do dnia 16.05.2021 r.

Dla laureatów przewidziane są ciekawe nagrody mogące uprzyjemnić obcowanie z muzyką, a także pomóc samemu podjąć inicjatywę twórczą i rozwijać się w sztuce muzycznej.

Szczegóły są zawarte w regulaminie dodanym jako załącznik do wiadomości.

Załącznik: 

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.