Matematyczne Wyzwanie

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas 8 do udziału w Matematycznym Wyzwaniu – szczegóły na plakacie w załączniku i w poniższym regulaminie.

Zapisy odbywają się do 28 marca i w tym celu należy dołączyć do platformy z konta szkolnego - kod został wysłany przez dziennik elektroniczny.

1. Matematyczne Wyzwanie jest treningiem matematycznym, który ma na celu być dodatkowym miejscem ćwiczeń poza lekcjami w szkole do egzaminu ósmoklasisty.
2. Trening Matematyczny nie zastępuje lekcji w szkole i przygotowywania się do nich wg poleceń nauczyciela.
3.Trening rozpoczyna się 29 marca w poniedziałek i będzie trwał 8 tygodni.
4.W ramach treningu będą pojawiały się zadania do rozwiązania z wszystkich działów, po 3-4 zadania dziennie.
5. Uczeń będzie mógł sprawdzić następnie swoje rozwiązania z platformą (sprawdzić wyniki, przeanalizować swoje rozwiązanie i poprawić ewentualne błędy).
6. Swoje rozwiązania należy zamieścić codziennie na platformie do wyznaczonej godziny.
7. Prawidłowe odpowiedzi i przykładowe rozwiązania będą pojawiały się dzień po publikacji treści zadań.
8. Warunkiem otrzymania dyplomu uznania za udział w Wyzwaniu Matematycznym jest systematyczna praca na platformie i zamieszczanie swoich rozwiązań na platformie w wyznaczonych terminach.
9.Praca na platformie nie podlega gratyfikacji poprzez wpisanie oceny do dziennika.
10. Warunkiem udziału w Wyzwaniu Matematycznym jest zapoznanie się z powyższym regulaminem i jego respektowanie oraz dołączenie do platformy.

Kategoria: