Konkurs fotograficzny Moje Góry rozstrzygnięty.

Kolejny miesiąc innowacji Korona Gór Polski za nami. Wybraliśmy się min. w wirtualną podróż na Rysy oraz przeprowadziliśmy konkurs fotograficzny Moje Góry.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i nadesłane prace.

Zwycięzcami konkursu okazali się:

KLASY I-III

DOMINIKA MAJEWSKA "Błędne Skały"

DAWID ROSENBEIGER " Moja największa przygoda w magicznych Bieszczadach"

Alicja Matczak "Sosna na Sokolicy"

KLASY IV-VIII

Katarzyna Wiśniewska "Nad Morskim Okiem"

Lena Gaweł "Postać w blasku wschodzącego słońca"

Jacek Augustyniak "Jezioro Idro"

Gratulacje dla wszystkich uczestników, a specjalne brawa dla wyróżnionych. Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie nagród. Piękne książki "Korona Gór Polski ", termosy, latarki czołowe trafiły do rąk zwycięzców.

Nagrody wręczali pani Dyrektor Iwona Napierała oraz członkowie szkolnego klubu zdobywców Korony Gór Polski.

Wystawę prac można oglądać w holu szkoły.

W listopadzie kolejny szczyt Korony KGP Szczeliniec Wielki 919 m n.p.m.- najwyższy szczyt w Górach Stołowych.

Zapraszamy na nasz profil Facebook Szkolny Klub Zdobywców Korony Gór Polski - Malinowa 41, gdzie już dziś będziecie mogli obejrzeć krótki materiał filmowy przedstawiający wirtualną wyprawę na szczyt.

Głównym punktem listopada są warsztaty Przygotowanie do górskich wędrówek, które odbędą się w czwartek 18.11 o godz 16.30 w Rotundzie (biblioteka szkolna w cz A).

W czasie warsztatów spotkanie z gościem specjalnym, który opowie o swoich górskich doświadczeniach, przedstawi i pokaże ubrania, obuwie oraz sprzęt używany podczas wędrówek zarówno latem jak i zimą. Dowiemy się jakie trudności spotkamy w wysokich górach i jak przygotować się do takich wypraw.

Na przełomie listopada i grudnia odbędzie się Kino Górskie. Dokładny termin i program filmowy przedstawimy w drugiej połowie listopada.

Jeśli macie Państwo, jak i Wy drodzy uczniowie jakieś fajne pomysły dotyczące gór, znacie jakieś osoby pasjonujące się górami, biorące udział w ciekawych wyprawach prosimy o kontakt z nauczycielami WF.

Szkolny Klub Zdobywców Korony Gór Polski