Koncert

W dniu 1 marca 2024 roku uczniowie klas 6B, 6D, 6F i 4G mieli okazję uczestniczyć w koncercie Orkiestry Filharmonii Poznańskiej. Wspaniała atmosfera i doskonała muzyka sprawiły, że wszyscy uczestnicy byli zachwyceni.

W programie koncertu znalazły się utwory takich kompozytorów jak Joseph Haydn, Richard Strauss i Francis Poulenc. Publiczność mogła wysłuchać XCVI Symfonii D-dur Miracle Hob.I:96 Josepha Haydna, II Koncertu na waltornię i orkiestrę Es-dur Richarda Straussa oraz Sinfonietty Francisa Poulenc.

Koncert był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników, którzy mieli okazję delektować się pięknem muzyki w wykonaniu utalentowanych muzyków. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wyjątkowego wydarzenia.