Kibicuj z klasą

10 listopada 2019 roku uczniowie klas 3, wybrali się na mecz ekstraklasy Lech Poznań- Korona Kielce. Pani Monika Nowacka zorganizowała wyjazd na mecz w ramach kolejnej edycji akcji „Kibicuj z Klasą”. W wyjściu uczestniczyło 22 uczniów, którzy mogli dopingować „Kolejorzowi” na trybunach Stadionu Poznania. Celem wyjazdu było propagowanie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. Uczniowie mogli również obserwować na żywo znanych piłkarzy Lecha i Korony oraz przeżywać niesamowitą atmosferę panującą na Stadionie w Poznaniu. W trakcie meczu wszyscy przeżywali prawdziwą huśtawkę nastrojów. Nasi uczniowie zobaczyli dobrą grę Poznańskich zawodników oraz celny strzał wykonany przez Thomasa Rogne, lecz na nasze nieszczęście cofnięty przez sędziego. Podopieczni Dariusza Żurawia zakończyli widowisko remisem 0:0.