Idzie lato, idą wakacje

Po miesiącach nauki nadszedł długo wyczekiwany przez uczniów moment – rozpoczęcie wakacji. Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 1–3 było okazją do podsumowania minionych miesięcy oraz pożegnania uczniów klas trzecich, którzy od września rozpoczną II etap edukacji.
Część artystyczną przygotowali uczniowie klas 2e, 3c i 3d wraz z wychowawcami. Dzieci zaprezentowały piosenki Majki Jeżowskiej „Kolorowe dzieci”, „Marzenia się spełniają” oraz utwór ZoZi „Bezpieczne wakacje” przypominając o zasadach bezpiecznego spędzania letniego wypoczynku. Program wzbogacił układ choreograficzny, inscenizacje nawiązujące do wykonywanych utworów oraz bańki mydlane unoszące się nad sceną.
Podczas uroczystości wręczono również nagrody ufundowane przez Radę Rodziców uczniom, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce oraz odnieśli sukcesy w konkursach i zawodach sportowych. Do zgromadzonych nauczycieli, uczniów i rodziców zwróciła się Pani Wicedyrektor Edyta Kosińska, gratulując uczniom całorocznej pracy oraz życząc wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji.
Na zakończenie uczniowie klas trzecich skierowali słowa podziękowania do Pań Dyrektor, nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły za trzy lata nauki, wsparcia, troski i wspólnie spędzony czas.
Wszystkim uczniom gratulujemy ukończenia kolejnego roku szkolnego, a absolwentom klas trzecich życzymy powodzenia na dalszym etapie edukacji. A wszystkim uczniom i ich rodzinom – bezpiecznych, słonecznych i pełnych radości wakacji!

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.