I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII

W piątek, 29 marca odbył się w naszej szkole I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii. W konkursie wzięło udział 5 drużyn ze szkół podstawowych, które dzielnie zmagały się z niełatwymi pytaniami dotyczącymi zarówno historycznej, jak i współczesnej wiedzy o Wyspach.

Pierwsze miejsce w konkursie zdobyły ex aequo dwie drużyny: ze Szkoły Podstawowej w Więckowicach i Szkoły Podstawowej nr 1 w Skórzewie. Drugie miejsce zajęli uczniowie z kl 7b z naszej szkoły, trzecie Szkoła Podstawowa nr 1 z Tarnowa Podgórnego i czwarte Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Nowaka z Dąbrówki.

Konkurs stanowił nowe, pouczające doświadczenie, które wykorzystamy w przyszłości motywując uczniów do pracy w zespole i zachęcając do dogłębnego poznawania historii, kultury i języka angielskiego.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.