FINAŁ KONKURSU WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW 2020.

Znamy już wyniki Finału V Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników. W tym roku zakończył się na poziomie Mistrzostw Powiatu. Reprezentacja naszej szkoły odniosła sukces!
W kategorii wiekowej klas 5-8 tytuł Mistrza Powiatu Poznańskiego zdobył Jakub G. z kl.6. Mamy również dwóch Wicemistrzów Emil S. i Jakub D. z kl.5. W kategorii wiekowej klas 1-4 tytuł Drugiego Wicemistrza zdobyli Leon K. z kl.1 i Franciszek S. z kl.2. Serdecznie gratulujemy!
28 maja reprezentanci naszej szkoły przystąpili online do finałowego testu. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych i trwał od 25 listopada 2019r.. Uczestniczyło w nim 96 naszych uczniów spośród 20351 w całym kraju. Warunkiem przejścia do drugiego etapu było przeczytanie i wykazanie się znajomością treści dziesięciu książek. Ostrą rywalizację w teście półfinałowym 11 maja podjęło 35 uczniów z klas młodszych i 10 ze starszych. Awans do finału mogło uzyskać po trzech przedstawicieli z każdego poziomu.
W sumie nasi uczestnicy przeczytali w ramach konkursu około 700 książek. To właśnie jest największym sukcesem!

Kategoria: 

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.