Finał konkursu "Science - lubię to!

W dniu 07.03.2020 r. uczeń naszej szkoły Michał z klasy 8c uczestniczył w finale III edycji konkursu przyrodniczego „Science – lubię to!”, który odbył się na Wydziale Biologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczeń tego dnia zmierzył się z rozwiązaniem testu konkursowego o charakterze interdyscyplinarnym, arkusz zawierał bowiem zadania z chemii, biologii, geografii i fizyki. Spotkanie z nauką, które współorganizowała Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Nowaka w Dąbrówce oraz Wydział Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, wywołało wiele pozytywnych emocji, pytań i zaciekawienia nie tylko wśród uczniów, ale i ich opiekunów. Finaliści wraz z opiekunami mieli zaszczyt uczestniczyć w wykładzie poprowadzonym przez pracownika UAM o tematyce: „Kulturalne zwierzęta”. Po pasjonującym wykładzie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród wszystkim finalistom. Naszemu uczniowi serdecznie gratulujemy!

Kategoria: 

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.