Europejska Odznaka Jakości dla naszej szkoły

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce otrzymała Europejską Odznakę Jakości za swój projekt etwinning " Just the job".

Europejska Odznaka Jakości to wyjątkowe wyróżnienie potwierdzające wysoką jakość zrealizowanego projektu na poziomie europejskim. Odznaka Jakości przyznawana jest projektom, które prezentują wysoki poziom w kwestii innowacyjności i kreatywności, a także w interesujący sposób korzystają z technologii TIK, a swoje działania opierają na współpracy i wspólnych efektach wszystkich zaangażowanych partnerów. Projekt założony przez nauczycieli ze Szkoły Podstawowej imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce został zaproponowany do European Quality Label przez co najmniej jedno europejskie Biuro Kontaktowe NSS i w wyniku procesu selekcji otrzymał Europejską Odznaką Jakości.

Dzięki pracy nauczycieli przy projekcie od 27 października 2020 roku Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce znalazła się w gronie ponad 200 polskich szkół i ich nauczycieli wyróżnionych Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w międzynarodowym projekcie .

Otrzymanie Odznaki oznacza, że praca szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom. Ponadto, stworzony projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.

Kategoria: