Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

W naszej szkole obchodziliśmy jedno z najbardziej lubianych i najcieplejszych świąt w roku — Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły ze swoimi ulubionymi pluszakami, które towarzyszyły im podczas zajęć, zabaw i rozmów o tym, dlaczego maskotki są tak ważne w dziecięcym świecie.

W klasach, pod opieką wychowawców, uczniowie wykonywali misiowe prace plastyczne, tworząc kolorowe rysunki, wyklejanki, portrety misiów oraz kreatywne projekty inspirowane bohaterami ulubionych bajek. Atmosfera była pełna uśmiechu, ciepła i spontanicznej dziecięcej radości.

Tegoroczny Dzień Pluszowego Misia miał także wyjątkowy, charytatywny charakter. Włączyliśmy się w akcję Fundacji „Mam Marzenie”, organizując zbiórkę nowych pluszaków, zabawek oraz artykułów plastycznych. Zebrane dary zostały przekazane dzieciom przebywającym tego dnia na oddziałach szpitalnych, aby również one mogły poczuć odrobinę radości i wsparcia. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało się przygotować piękne prezenty, które wywołały wiele uśmiechów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu oraz wspierali zbiórkę.
To był dzień pełen dobroci, przyjaźni i pozytywnej energii — dokładnie taki, jaki powinien być Dzień Pluszowego Misia!

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.