DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA w naszej szkole!

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia, Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole.

W ramach obchodów tego miłego święta uczniowie klas 1 brali udział w różnych grach i zabawach. Atrakcją spotkania były konkursy, pląsy i „misiowe tańce”. Na zakończenie każdy uczestnik zabawy tradycyjnie otrzymał „małe co nieco”, czyli biszkopt z miodem. Pod koniec imprezy były ogłoszone wyniki konkursu na Eko-Misia.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Sandra Boińska
Magdalena Kierończyk