Dzień Patrona

W piątek 28 kwietnia 2017 r. obchodziliśmy Dzień Patrona. Z tej okazji nauczyciele przygotowali dla swoich wychowanków szereg atrakcji. W tym roku było spontanicznie i radośnie! Uczniowie wzięli udział w zawodach sportowych, zajęciach plastycznych karaoke. Dzieci namalowały przepiękne, charakterystyczne słoneczka, udekorowały znajdujące się w holu słupy. Uczniowie klas 5 i 6 stworzyły imponujące murale. Tematyka prac związana była z twórczością Kawalerów Orderu Uśmiechu. Dodatkowo maluchy z klas I – III obserwowały pokazy pierwszej pomocy i ratownictwa, natomiast uczniowie z klas IV – VI uczestniczyli w treningu z koszykarskim freestylerem – Mieszkiem Włodarczykiem. Nie zabrakło również krótkich występów na scenie w formie karaoke. Dzieci zaśpiewały piosenki z repertuaru Majki Jeżowskiej, Barbary Kolago, Ryszarda Rynkowskiego i Jana Wojdaka. Na koniec wszyscy otrzymali drobne upominki i słodycze ufundowane przez sponsorów.