Dzień marzeń

Szanowni Państwo,

wraz z Fundacją Mam Marzenie serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Dniu Marzeń, poświęconym profilaktyce zdrowia oraz marzeniom, który odbędzie się w naszej szkole 28 maja od godz. 10.00

Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji i badań lekarskich wykonywanych w salach lekcyjnych przez wykwalifikowanych lekarzy, zbadać ciśnienie, uczestniczyć w warsztatach pierwszej pomocy, skonsultować się z farmaceutą i nie tylko:-)

Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji oraz nagród w GRZE marzeń o ZDROWIE. Będzie to również okazja dla niektórych, aby przełamać strach przed wizytą u stomatologa, a także dowiedzieć się, jak ważne jest zdrowe odżywianie.

Szczegółowe zasady Ogólnopolskiego Dnia Marzeń znajdują się w załącznikach, a także na stronie szkoły www.dabrowka.edu.pl w zakładce Komunikaty.

Wstęp bezpłatny.