Dzień Kobiet na Malinowej

Wyjątkowy dzień jakim jest z pewnością 8 marca czyli Dzień Kobiet wymaga odpowiedniej oprawy. Zadbali o to wszyscy Panowie i chłopcy naszej szkoły. Od rana na Panie czekały słodkości i szczere życzenia. Później były kwiaty dla Pań i lizaki dla dziewcząt. O godzinie 11.10 rozpoczął się wyjątkowy LIVE SHOW SUPERBABKI 2019. Imprezę w imieniu wszystkich mężczyzn poprowadził pan Łukasz oraz pan Krzysztof. Zaczęło się od „wizyty” Michaela Jacksona. Później mieliśmy konkurs dla dziewczyn „Z archiwum X”. Należało odgadnąć co to za przedmiot...była trzepaczka do dywanów, wkrętarka, kable do odpalania auta, kompresor, linka holownicza itd. Na zwycięskie klasy czekały słodkie nagrody. Następnie dziewczyny wybierały Mistera szkoły. Po trzech konkurencjach: pompki, pytanie dla każdego (np. co to są botki lub do czego służą papiloty) i tańcu z wybraną dziewczyną niemalże jednogłośnie Misterem został Kajetan z VIII a. Następnie Panie nauczycielki wzięły udział w turnieju „Jak to melodia”. Maestro Mariusz dał prawdziwy koncert, a w muzycznych łamigłówkach po zaciętym półfinale zwyciężyła pani Ewelina wygrywając z panią Krysią. Na koniec na scenie pojawił się Pan Wojtek, a właściwie Sławomir...wykonując utwór „Miłość w Zakopanem”. Można sobie wyobrazić co się działo….

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, Radzie Rodziców za wsparcie i raz jeszcze wszystkiego najlepszego drogie Panie!!!