Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela

13.10.2025 odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Drugoklasiści odśpiewali piosenki, a starszaki złożyły życzenia wszystkim pracownikom szkoły.

Drodzy Nauczyciele, w dniu Waszego święta życzymy Wam, byście nigdy nie stracili pasji do swojej pracy, a każdy dzień przynosił Wam nowe inspiracje. Wasza mądrość i cierpliwość kształtują nasze życie – dziękujemy za każdy wysiłek!

Naszej dyrekcji i wicedyrekcji życzymy, aby każdy dzień w szkole był pełen radości, a relacje z uczniami przynosiły satysfakcję i motywację do dalszej pracy.

Pragniemy również złożyć gorące podziękowania wszystkim pracownikom Administracji i Obsługi za ich codzienną pracę, zaangażowanie i trud włożony w dbałość o naszą szkołę. Jesteście filarem, który zapewnia jej sprawne funkcjonowanie!

Wszystkiego najlepszego!

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.