Dzień Dziecka w świetlicy szkolnej

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka wychowawcy świetlicy szkolnej zorganizowali dla klas pierwszych Dzień Sportu . Wszystkie klasy pierwsze miło spędziły dzień na świeżym powietrzu wykonując różne zadania sportowe m.in rzut do kosza , biegi , skoki obunóż , przejście przez tunele . Panowała wspaniała atmosfera , uczniowie dopingowali się wzajemnie . Każdy z uczniów mógł sprawdzić swoje umiejętności sportowe .

Na koniec tego sportowego dnia uczniowie dostali miły upominek w postaci baniek mydlanych .

Dziękujemy bardzo wszystkim uczniom za zaangażowanie, a Radzie Rodziców za sfinansowanie upominków dla naszych świetlików.

W galerii prezentujemy zdjęcia z dzisiejszego Świętowania Dnia Dziecka w świetlicy szkolnej.