Dzień Babeczki powrócił!

W ostatni czwartek 27 października w holu szkoły Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Babeczki. Akcja, która odbywała się wielokrotnie, jednakże przez pandemiczne zawirowania nie mogła się odbyć. Tegoroczne 10-lecie szkoły to świetny powód do powrotu dla pewnych małych tradycji.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem społeczności szkolnej, a ilość przyniesionych przez uczniów babeczek przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Zebrane podczas kiermaszu fundusze zostaną przekazane na akcje bieżące samorządu oraz zakup nagród w konkursach.

SU wraz z opiekunami bardzo serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w przygotowania uczniom, nauczycielom oraz rodzicom. Dziękujemy również Pani Dyrektor, która wyraziła aprobatę dla powrotu tego wydarzenia.

Poniżej krótka fotorelacja. Bylo naprawdę słodko!