Dzień Babeczki

9 października w naszej szkole odbył się jak co roku Dzień Babeczki. Chętni uczniowie z każdej klasy piekli własnoręcznie babeczki, a Samorząd Uczniowski przeprowadził w trakcie długich przerw ich sprzedaż.

Zainteresowanie wydarzeniem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Była to świetna okazja, by wspomóc finansowo działalność samorządu (wszystkie fundusze zostaną podliczone i przekazane na działania bieżące SU), ale przede wszystkim była to uczta dla podniebienia.

Ponadto w trakcie kiermaszu rozdawano ulotki informujące uczniów o organizowanym przez Radę Rodziców "Pchlim Targu" (wydarzenie odbędzie się 12 października w godz. 10.00-13.00).

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami składa serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym uczniom, a także rodzicom. Dziękujemy za tak pozytywny odzew :)