Drzwi Otwarte w naszej szkole

W dniu 14 marca odbyły się w naszej szkole Drzwi Otwarte. Na uroczyste powitanie przyszłych pierwszaków oraz ich rodziców uczniowie klas starszych przygotowali krótki występ. Na scenie zaprezentowały się: Szkolne Koło Teatralne z przedstawieniem nowoczesnej wersji „Śpiącej Królewny” , Martyna Wiśniewska wraz z klasą 6D z piosenką „Szalony Jazz”, uczniowie klasy 3A z wierszem o naszej szkole oraz Szkolne Koło Taneczne. Po pełnych emocji występach, Pani Dyrektor zaprosiła przybyłych gości do zwiedzania szkoły. Zerówkowicze mieli możliwość wzięcia udziału w licznych zajęciach przygotowanych przez nauczycieli naszej szkoły, począwszy od zajęć plastycznych przez muzyczne, z tablicą multimedialną w roli głównej, z językiem angielskim, przyrodniczych i geograficznych. Największym powodzeniem cieszyła się sala, w której panie nauczycielki „wyczarowywały” z balonów pieski, żyrafy, miecze, serduszka, kwiatki i inne cuda.
Mamy nadzieję, że przyszłe pierwszaki dobrze zapamiętają sobie ten dzień i będą choć trochę zaznajomione z naszą szkołą, przekraczając jej progi we wrześniu.

Kategoria: