DRZWI OTWARTE

22 marca 2018r., po raz kolejny w naszej szkole odbyły się DRZWI OTWARTE.
Jak co roku, odwiedziło nas wielu przyszłych uczniów. Goście zostali uroczyście przywitani w imieniu Dyrekcji szkoły, przez Panią wicedyrektor Dorotę Dominiak. Następnie obejrzeli program artystyczny w wykonaniu naszych uczniów. Po części artystycznej goście zostali zaproszeni do zwiedzania obu budynków szkoły.
W obu częściach naszej szkoły, w salach czekali na gości nasi nauczyciele, którzy przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek. W specjalnych punktach można było otrzymać komplet dokumentacji niezbędnej, przy zapisie dziecka do szkoły.
Każda sala lekcyjna wyposażona jest w tablicę multimedialną. Mamy piękną i nowoczesną salę gimnastyczną oraz przestrzenne sale i korytarze. Dzieci mają czytelnię, miejsce do odpoczynku, zabawy i nauki.
Swoją wiedzą i pomocą służyli dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy szkoły.

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.