Centrum Edukacyjne Łamigłówka

W dniach 26 listopada 2019 r. uczniowie klas 4-6 oraz 28 listopada 2019 r. uczniowie klas 7-8 byli na wycieczce w Centrum Edukacyjnym Łamigłówka w Suchym Lesie.
Misją ŁAMIGŁÓWKI jest edukowanie dzieci i dorosłych w zakresie wiedzy matematycznej za pomocą niekonwencjonalnych, interaktywnych metod w atmosferze twórczej zabawy.
Na początek uczniowie klas 4-6 wysłuchali wykładu w połączeniu z prezentacją na temat: "Matematyka w przyrodzie", a uczniowie klas 7-8 na temat "Twierdzenia Pitagorasa". Następnie poprzez zabawę poznawali matematykę. Umożliwiły im to interaktywne eksponaty, zabawki, gry logiczne, modele oraz programy multimedialne. Wszyscy świetnie się bawili, mieli godzinę wypełnioną nauką i zabawą.
Wyjazd był możliwy dzięki projektowi mPotęga sfinansowanemu przez mBank.

nauczyciele realizujący projekt "Matematyczny pokój rozrywki"

Załącznik: