Bajkowy Dzień Wiosny

W ostatni poniedziałek 21 marca Samorząd Uczniowski zorganizował dla klas 4-8 Bajkowy Dzień Wiosny. Każda z klas miała do przygotowania wybraną przez siebie piosenkę z filmów Walta Disneya i nie tylko.

Jury składające się z czynnych członków samorządu oceniało, każdy występ. Nagrodą główną w każdym roczniku był certyfikat nieodpytywania i niepisania niezapowiedzianych kartkówek oraz cukierki.

Akcja wzbudziła wiele pozytywnych emocji. Poniżej przypomnienie wyników:

- w roczniku klas 4 nagrodę odebrała 4f, która śpiewała piosenkę z filmu ,,Kurczak Mały" - ,,Ten mały błąd",

- w roczniku klas 5 nagrodę odebrała 5b z piosenką ,,Znam z snu" z filmu ,,Śpiąca królewna",

- w roczniku klas 6 nagrodę odebrała 6c z piosenką ,,To niezmienne jest" z filmu ,,Kraina Lodu 2",

- w roczniku klas 7 nagrodę odebrała 7a, która śpiewała piosenkę ,,Marzenie mam" z filmu ,,Zaplątani",

- w roczniku klas 8 nagrodę odebrała klasa 8f z piosenką ,,Duchy tych co mieszkali tu" z filmu ,,Mój brat niedźwiedź".

Jury przyznało również wyróżnienia specjalne dla klasy 6d oraz Dominika Śliwińskiego z 7d, a także Mateusza Ignaszaka i Mateusza Żura z 8e.

Tagi: