Zbiórka dla Ukraińskich ZOO!

Poznańskie ZOO zaangażowało się w pomoc Ukraińskim placówkom. Jednym ze sposobów wsparcia jest dostarczanie im karmy dla zwierząt. Dlatego ZOO w Poznaniu zachęca szkoły do zbiórki.

Nasza szkoła rozpoczyna zbiórkę od jutra (21.03). Będziemy zbierać karmy (suche i mokre) dla psów, kotów, gryzoni i ryb akwariowych. Najlepiej, aby były to karmy podstawowe (niekoniecznie dla alergików czy konkretnych ras np. psów), oryginalnie szczelnie zapakowane i z bardzo długą datą ważności (przynajmniej druga połowa 2023 r.). Fajnie gdyby na opakowaniach skład produktów był również w języku ukraińskim (skrót UA) lub rosyjskim (skrót RU), tak aby pracownicy ZOO wiedzieli dokładnie co podają swoim podopiecznym.

Prosimy nie przekazywać produktów podatnych na wilgoć (siana, trocin), zabawek i smakołyków.

Karmę należy zostawiać przy portierni w części A lub przy wejściu B.

Zbiórka potrawa do 04.04.2022r.

SZKOLNY KLUB WOLONTARIUSZA