Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

• 3 września o godz. 8:30 uczniowie klas II - VIII zebrali się na boisku szkolnym, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2018/2019. Wszyscy z żalem żegnali dwumiesięczny okres wakacji, podczas których zbierali siły na nowe 10 miesięcy nauki. Pani dyrektor Iwona Napierała w swoim przemówieniu życzyła wszystkim dzieciom wielu sukcesów w nauce, a nauczycielom dużo siły i wytrwałości w pracy.
• Następnie o godz. 10:00 odbyła się inauguracja roku szkolnego uczniów klas pierwszych, którzy na uroczystość przybyli w towarzystwie swoich rodziców. Młodszych kolegów powitali uczniowie z klasy V d. Dzieci obejrzały krótki program artystyczny, w którym nie zabrakło dobrych życzeń i słów dodających otuchy. Było trochę stresu, ale po powitaniu z nowymi paniami wychowawczyniami, pierwszoklasiści nabrali odwagi i pewności siebie. W tym roku do naszej szkoły przybyło 147 uczniów.