Konsultacje dla uczniów klas 4-8

Od 1 czerwca w szkole odbywają się konsultacje dla uczniów klas 4-8 z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Zapraszamy do zapoznania się z planem konsultacji. Proszę o wcześniejsze zgłoszenie nauczycielowi przez mobidziennik chęć uczestniczenia w konsultacjach.

Można umawiać się również z nauczycielami nieuwzględnionymi w obecnym planie konsultacji.

Jednocześnie informujemy, że uczniowie, którzy systematycznie nie realizują pracy zdalnej mogą być wezwani przez nauczyciela do szkoły w celu zaliczenia zaległości.

Uczeń musi zapoznać się z procedurami bezpieczeństwa, oraz dostarczyć do szkoły wypełnione i podpisane przez rodziców załączniki 8, 9, 10 (karta zgłoszenia na konsultacje, oświadczenie i deklaracja) każdorazowo, jeśli przychodzi do szkoły na konsultacje.

dabrowka.edu.pl/sites/default/files/attachments/nowe_procedury_bezpieczenstwa.pdf

Załącznik: