Konkurs fotograficzny "Wiosna w obiektywie".

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Wiosna w obiektywie”.

1. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie zdjęcia przedstawiającego tegoroczną wiosnę.
2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów klas I-III
3. Cele konkursu:
Celem konkursu jest pobudzanie zainteresowania dzieci otaczającą nas przyrodą oraz jej poznawanie.
Konkurs przyczynia się do popularyzacji i upowszechniania idei ochrony przyrody,
obserwacji środowiska naturalnego oraz do upowszechniania fotografii, jako dziedziny sztuki.
4. Każdy z autorów może dostarczyć 1 fotografię wydrukowaną lub wywołaną o minimalnym wymiarze 12cmx15cm wraz z podpisanym z tyłu imieniem i nazwiskiem autora, klasa oraz załączonym oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do zdjęcia (oświadczenie w załączniku).
5. Prace bez załączonego oświadczenia o posiadaniu praw autorskich zostaną zdyskwalifikowane.
6. Prace należy dostarczać do 6 maja 2022r. do wychowawcy klasy.
7. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w drugiej połowie maja 2022r.
8. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatorów.
9. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu (ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm.).

Organizatorzy: Karolina Korbas, Sandra Chudyka