Zakończenie projektu ,,Nasza książka”

Książka, która wkrótce trafi do druku jest wspólnym dziełem uczniów Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce. Powstała w roku szkolnym 2016/2017 z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego
w ramach projektu pt. „Nasza Książka” mającym na celu zintegrowanie całej społeczności uczniowskiej i skoncentrowanie jej na stworzeniu pamiątki ich obecności w szkole.
Praca, której efektem jest „Trójka doskonała i dziesięć niezwykłych misji” trwała 7 miesięcy, podczas których klasy czwarte, piąte i szóste tworzyły fabułę, a klasy pierwsze, drugie i trzecie zajęły się ilustrowaniem treści.
Książka ta zabiera nas do krain niezwykłych, pełnych niesamowitych bohaterów, nieoczekiwanych zwrotów akcji, do krainy dziecięcej wyobraźni, która nie zna granic i nie mieści się w żadnych schematach.
A wszystko zaczyna się w Dąbrówce…
Książkę możesz pobrać ze strony internetowej szkoły (w załączniku).
Zachęcamy do lektury

Alicja Rodziak, Anna Wiśniowska, Aneta Fryt, Anna Pszeniczka, Michał Rodziak, Zuzanna Zygan, Maja Kołodziejczak, Mikołaj Gonia