WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

Czytanie książek to wspaniała przygoda, którą możesz tu połączyć z rozwiazywaniem ciekawych zadań i rywalizacją!

W październiku, uczniowie naszej szkoły przystąpili do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wielka Liga Czytelników. Mamy już 110 uczestników!

Konkurs realizowany jest w trzech grupach wiekowych: klasy 1-3, klasy 4-6 oraz klasy 7-8.

W etapie szkolnym, od 20 października do 22 grudnia, z podanej (w bibliotece) listy 20 książek każdy uczestnik wybiera kolejno 5 pozycji i zdobywa sprawności czytelnicze, poprzez rozwiązywanie testów do książek konkursowych. Za zdobycie maksymalnej liczby punktów uczniowie otrzymają tytuł Mistrza Szkoły. Etap powiatowy i wojewódzki wymagają przeczytania dodatkowej książki.

Regulamin WLC znajduje się pod adresem: wielkaliga.pl/powiat/regulamin_powiat.pdf

Kategoria: