Uczniowie ze szkoły im. Kawalerów Orderu Uśmiechu niosą uśmiech i okazują serce.

W przededniu Świąt Bożego Narodzenia uczniowie z klasy 5a wraz z rodzinami i wychowawcą, postanowili uradować dzieci z Domu Dziecka, organizując dla nich Szlachetną Paczkę.
Klasa zebrała sześć sporych paczek, w których znalazły się słodycze, zabawki, orzechy i owoce. Wszyscy bardzo zaangażowali się w akcję. 22 grudnia, przed spotkaniami wigilijnymi w szkole, przedstawiciele klasy wybrali się wraz z wychowawczynią, Dorota Dominiak do Domu Dziecka przy ul. Swobody w Poznaniu, by osobiście przekazać dary.
Na miejscu spotkali się z p. dyrektor placówki, która serdecznie podziękowała wszystkim uczniom i ich rodzinom za okazane serce.