Projekt „CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE”

Pod koniec maja (27-31 V 2019) realizowana była czwarta i ostatnia już część świetlicowego projektu edukacyjnego pt. „CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE”- największe atrakcje Polski.

W tym czasie uczniowie zaznajomili się z tematem „POZNAJEMY CIEKAWE KULTUROWE I HISTORYCZNE MIEJSCA W POLSCE”. Na zajęciach podjęto dyskusję dotyczącą znajomości ciekawych miejsc pozaprzyrodniczych Polski, wyświetlono prezentację multimedialną z fotografiami prezentującymi najcenniejsze miejsca w kraju wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO oraz ich lokalizacją na mapie.

Na podstawie poznanych wiadomości uczniowie kolorowali mapkę Polski z najatrakcyjniejszymi obiektami kulturowymi. W galerii prezentujemy zdjęcia wykonane podczas realizacji projektu.