Projekt "Countries around the world"

Uczniowie klasy 4a wzięli udział w innowacyjnym projekcie: „Countries around the world” wykorzystując metodę „sketchnotki”. Na forum klasy prezentowane prace zawierały wybrane najważniejsze informacje, ciekawostki o danym kraju w formie prezentacji multimedialnej bądź plakatu, który zawierał wyszczególnione elementy wizualizacji tak ,aby w łatwy sposób podkreślić i przekazać tematykę swojej pracy.

*Sketchnoting to forma wspomagania zapamiętywania poprzez przenoszenie pozyskiwanych informacji do postaci wizualnej w formie różnych ręcznie wykonywanych rysunków, szkiców. Jest to mieszanka pisma ręcznego, rysunków, ręcznej typografii, kształtów, elementów wizualnych takich jak strzałki, pudełka, linie

Kategoria: