Laboratoria Przyszłości

Uczniowie ze szkoły podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce biorą udział w projekcie "Laboratoria przyszłości" realizowanym przez rząd polski.

Dodatkowo uczestniczą oni w kółkach zainteresowań, co daje im jeszcze większe możliwości rozwoju swoich pasji i zdolności.

W ramach projektu "Laboratoria przyszłości", młodzież ma dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii wspieranych przez naukowców z różnych dziedzin.

Uczestnictwo w kółkach zainteresowań pozwala na skupienie się na konkretnych dziedzinach nauki lub hobby, co w połączeniu z programem "Laboratoria przyszłości" daje uczniom szansę na jeszcze szersze szlifowanie swoich umiejętności.

W kółkach zainteresowań uczniowie mogą realizować swoje zainteresowania, np. rozwijać umiejętności matematyczne, programistyczne czy też projektować i budować maszyny.

Zdjęcia wykonała Pani Karolina Małecka z uczniami, wykorzystując sprzęt fotograficzny otrzymany w ramach Laboratoriów przyszłości.