Konkurs Pięknego Czytania wierszy niemieckich Lesen Gehen

1 kwietnia odbył się w naszej szkole szkolny etap VII edycji Konkursu Pięknego Czytania wierszy niemieckich Lesen Gehen. Do udziału zgłosiło się osiem osób, chcących stawić czoła poezji niemieckojęzycznej. Ostatecznie na scenie konkursu pojawiło się pięć osób, które odczytały wybrane przez siebie i przygotowane wcześniej dwa wiersze z dostępnej długiej listy utworów. Jury w składzie Agata Ezewusi, Agnieszka Smolarek i Joanna Malicka wyłoniło dwie uczennice –Mariannę Dembczyńską oraz Helenę Król, które 11 maja w Bibliotece Filologicznej NOVUM UAM będą reprezentować naszą szkołę na etapie wojewódzkim konkursu.

Kategoria: 

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.