Finał powiatu w przełajowych biegach sztafetowych.

27 września w Mosinie odbył się finał powiatu w przełajowych biegach sztafetowych. W każdej kategorii wiekowej było 20 drużyn z powiatu poznańskiego. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny: dziewczęta i chłopcy rocznik 2012 i młodsi oraz dziewczęta roczni 2010/11. Młodzi sportowcy walczyli do samego końca.

Do finału wojewódzkiego zakwalifikowała się sztafeta naszych najmłodszych dziewczynek, która zajęła drugą lokatę w powiecie. Wielkie gratulacje! Dziewczynki już 8 października wystartują na Hipodromie Wola w Poznaniu.

Niewiele brakowało chłopcom i starszym dziewczynkom. Obie drużyny zajęły czwarte miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Wszystkim sportowcom gratulujemy wyników, życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za naszą reprezentację!