Europejski Dzień Sportu Szkolnego 2024 w Szkole Podstawowej im. KOU !

Wiedząc, jak istotna jest walka z niewystarczającym poziomem aktywności fizycznej już od najmłodszych lat, do inicjatywy dołączyła także nasza szkoła. 27.09.2024 odbyły się zawody lekkoatletyczne „Mały Olimpijczyk” skierowane dla uczniów klas 1-3. Reprezentanci klas … a było ich aż 160 osób, które brało udział w takich konkurencjach jak : skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz biegi na krótkim oraz średnim dystansie. Osoby wyróżnione stanęły na podium i otrzymały z rąk Pani Dyrektor medale oraz dyplomy. Było dużo aktywności, radości i uśmiechu, a wszystkiemu towarzyszyła edukacja w ruchu – temat przewodni tegorocznego #ESSD.
Sami zobaczcie jak dobrze się bawiliśmy!
Dziękujemy raz jeszcze wszystkim uczestnikom za aktywny udział i do zobaczenia za rok !

#ESSD2024 #BeActive #ESSDPoland #ESSDPoland2024 #RuchowyPlanLekcji
@EuropejskiDzienSportuSzkolnego